ام البنین منیری(نویسنده)

ام البنین منیری هستم. متولد ۱۳۵۳.علاقه ی زیادی به نوشتن دارم. علاقه زیادی به فناوری اطلاعات و هنر نیز دارم. از سال ۱۳۶۷ نوشتن رمان را شروع کردم البته به دنبال چاپ نبودم. درسال ۱۳۷۰بعد از ازدواجم، در خانه تکانی عید، همه نوشته هایم از بین رفت.

دیگه نتونستم بنویسم تا اینکه در سال ۱۳۸۳دوباره نوشتن را شروع کردم ولی همواره در سایت ها و وبلاگ ها کار می کردم. هر روز مطلبی رو می نوشتم. بیشتر فعالیتم در وبلاگ سازمان زنان منطقه ۶ بود.

برای خودم می نوشتم. دوباره بنا به دلایل شخصی دست از نوشتن کشیدم. سال ۱۳۹۳دوباره شروع به نوشتن کردم ولی این بار دخترم با خواندن رمان رهایی بهم انگیزه داد تا ادامه بدهم. کتاب رهایی به نیمه رسیده بود که دخترم ازدواج کرد و کارمن دوباره نیمه کاره ماند ولی بعد از چاپ کتاب«از رویای» خواهر زاده ام، دوباره انگیزه گرفتم تا نوشته های خودم را کامل کنم.

سال ۱۳۹۶رمان رهایی را ادامه دادم و سه ماهه تمام شد. بعداز آن شروع به نوشتن رمان «دور از مهتاب» کردم. با این که این رمان برایم خیلی سنگین بود ولی سه ماه و نیم طول کشید تا تمامش کنم ولی تا یک هفته بعدش مریض بودم به خاطر همون تصمیم گرفت ساحل رو بنویسم.

تنها آرزوم این است که معلم کلاس دوم راهنماییم زبان انگلیسی، خانم زرین قلم و همکلاسی و دوست عزیزم سرکارخانم اعظم شهامتی را یک بار دیگر ببینم.

دلم واقعا براشون تنگ شده.

مجموعه کتاب من عبارتند از:

  1. رهایی
  2. ساحل
  3. دور از مهتاب
  4. روزهای سخت انتظار
  5. پسرخاله ها
  6. پروانه